Slėgio indai

 
 

Slėginiai indai skirti  suspausto oro pagalba tiekti į dažų purkštuvus ir kitus purškiančius įrenginius dažus, apsaugines, antikorozines  ir kitas medžiagas, kurių klampa iki 60 s pagal VZ-4 GOST 9070-75 viskozimetrą. Slėginiai indai yra naudojami, kad dažus ar kitą dengimo medžiagą laikyti paruoštą tinkamos konsistencijos, apsaugotą nuo atmosfėros oro poveikio ir jei reikia išmaišytą paduoti į išpurškimo įrenginį tinkamo klampumo ir reikiamu slėgiu. Kai kurias medžiagas, pvz. Poliuretaninius kietiklius BŪTINAI reikia laikyti slėgio induose, tam, kad apsaugoti medžiagą nuo ore esančios drėgmės. Binks slėgio induose sumontuoti lengvai valdomi oro slėgio reguliatoriai (nustatyti norimą skysčio išėjimo slėgį) taip pat apsauginiai slėgio vožtuvai ir jei reikia gali būti įmontuojamos pneumatinės dažų maišyklės.
Binks slėgio talpyklos yra pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų ir visiškai laikantis Europos ir ir visuotinių slėgio indų gamybos reglamentų, įskaitant PED, ATEX ir ASME.

Męs turime slėgio indų tinkančių bet kokioms pramonės reikmėms.

Sleginių indų komplektacija:

  • Slėgio indas, 10 l, 5,5 bar, nerūdyjančio plieno, su 1 slėgio reguliatoriumi, plastikinės tarpinės.
  • Slėgio indas, 40 l, 7,6 bar cinkuotas, su 1 slėgio reguliatoriumi,plastikinės tarpinės.

        Slėgiminis indas pritaikytas, kad galima būtų idėti dažus su visu dažų kibiru. Maks. 40l. Tai                 didelis privalumas, nes nereikia perpilinėti dažų.

  • Slėgio indas, 40 l, 7,6 bar cinkuotas, su 1 slėgio reguliatoriumi, su pneumatine dažų maišykle, plastikinės tarpinės.
  • Slėgio indas pritaikytas, kad galima būtų idėti dažus su visu dažų kibiru. Maks. 40l. Tai didelis privalumas, nes nereikia perpilinėti dažų.
  • Slėgio indas, 60 l, 7,6 bar, nerūdyjančio plieno, poliruotas su slėgio reguliatoriumi, plastikinės tarpinės.

 

 
 
KB11 yra universalus slėgio indas (puodelis) sukurtas siekiant suteikti visišką judėjimo laisvę dažytojui. Tinka naudoti su  įprastiniais arba HVLP slėgiminio tipo purkštuvais. Slėgio indas skirtas dirbti su įvairiais dažais ir kitomis medžiagomis (gruntais, klijais, lakais ir t.t.) Jo talpus 2,3 litro indas žymiai sumažina užpildymų kiekį, palengvina darbą. Naudojant slegiminį puodelį purkštuvas yra lengvesnis, ir gali būti naudojamas net aukštyn kojom, tai leidžiam pasiekti net sunkiai prieinamas vietas
Comments