Miltelinio dažymo įranga

Parenkame, projektuojame ir montuojame kompleksines bet kokio sudėtingumo dažymo, paviršiaus paruošimo linijas ir dažymo įrangą

   

 Mūsų partneriai projektuojant ir gaminant dažymo linijas – amerikiečių kompanija NORDSON ir Danijos kompanija AABO-IDEAL

UAB PROTECHNIKAS yra oficialus kompanijos atstovas Lietuvoje. 


Plačiau apie Nordson miltelinio dažymo įrangą skaitykite čia:

www.nordson.com

Nordson Powder Coating Products

Prekiaujame kompanijos Nordson miltelinio dažymo įranga. Nuo gana paprastų, rankinių miltelinio dažymo sistemų iki sudėtingų, programuojamų, automatinių miltelinio dažymo linijų, greito spalvos keitimo sistėmų. Nordson miltelinio dažymo technologija pagerina dažymo efektyvumą, padidina gamybos produktyvumą, ją žino ir naudoja gamintojai visame pasulyje.

Skambinkite mums, ir mes parinksime Jums tinkančią miltelinio dažymo įranga. Projektuojame ir montuojame rankines ir automatines miltelinio dažymo linijas. 

Kas yra miltelinis dažymas?

Rankinis miltelinis dažymas - sistema "Encore ®” pagaminta naudojant revoliucines naujausias miltelinio dažymo technologijas. Ši miltelių purškimo sistema suteikia neprilygstamą paviršiaus padengimo efektyvumą, lengvą ir užtiktintą darbo kontrolę, paprastą, operatoriui lengvai suprantamą valdymą ir aukščiausią dažymo kokybę.

”Encore” sukurtas  ergonomiškai, kad tiktų prie rankos kaip pirštinė, turi funkcionalius valdymo mygtukus, “Encore” pulverizatorius yra lengviausias ir geriausiai subalansuotas pulverizatoius rinkoje, labai palengvinantis dažytojo darbą ir užtikrinantis nepriekaištingą nudažyto paviršiaus kokybę.

Naujoviška “Encore” skaitmeninio valdymo sistema suteikia precedento neturintčią lanksčią ir funkcionalią dažymo kokybės kontrolės sistemą leidžiančią kontroliuoti visą dažymo procesą.

  Sistemos aprašymas:

ENCORE pulverizatorius – leidžia dažytojui pilnai kontroliuoti dažymo procesą ir taip pasiekti aukščiausią dažymo kokybę.

Visas dažymo proceso ir parametrų valdymas – ant pulverizatoriaus

Gaidukas, leidžiantis pasirinkti dažymo režimą arba miltelių srauto valdymą.

 

Išskirtinė valdymo bloko konstrukcija

Naujas, pilnai skaitmeninis valdymo blokas turi paskutines NORDSON sukurtas miltelinio dažymo technologijų naujoves:

 

NORDSON ENCORE miltelinio dažymo sistema gali būti komplektuojama su mažu miltelių padavimo bakeliu, nedideliems darbams ar miltelinio dažymo testams ir bandymams atlikti.

 

Unikali Nordson automatinio ir rankinio miltelinio dažymo sistema Prodigy™ HDLV™ (patentuota Nordson technologija)  - tai naujas sprendimas milteliniame dažyme.

Automatiniai miltelinio dažymo pulverizatoriai miltelinio dažymo procesą daro efektyvesnį ir ekonomiškai naudingesnį.

HDLV (pastoviai didelis miltelių tūris, naudojant mažą oro turį) - tai nauja miltelinių dažų tikslaus ir "minkšto" dozavimo technologija užtikrinanti nepriekaištingą paviršiaus padengimą, miltelinių dažų ekonomiją ir super greitą miltelių spalvos pakeitimą.

Ši technologija nenaudoja plačiai žinomų ir kitų gamintojų naudojamų inžektorinių miltelinių dažų pompų. Prodigy HDLV turi žymiai pažangesnę HDLV pompą:

   

Naudodami Nordson Prodigy HDLV įrangą, jūs gaunate daug daugiau naudos ir privalumų miltelinio dažymo kokybėje, lyginant su bet kurių kitų žinomų gamintojų standartine elektrostatine dažymo įranga:

1. Žymiai geresnė padengimo kokybė

2. Žymiai geresnį dažymo našumą

3. Didelę miltelinių dažų ekonomiją

4. Mažesnį suspausto oro sunaudojimą

5. Sumažėja milelių perdavimas per rekuperacijos sistemą - mažiau miltelių atliekų

6. Galima dažyti pačių sudėtingiausių formų gaminius

7. Kiekvienai detalei individualiai galima nustatyti ir išsaugoti iki 10 dažymo režimų

8. Greitas spalvos pakeitimas

 Automatiniai manipuliatoriai ir resipokatoriai

Automatinės miltelinio dažymo linijos

Miltelinio dažymo linijos projektuojamos ir gaminamos atsižvelgiant į Jūsų dažomas detales, jų matmenis ir gamybos apimtis.

 Greitam spalvos keitimui užtikrinti, miltelinių dažų padavimui į dažymo kabiną naudojami miltelinių dažų padavimo centrai

NORDSON greito spalvos keitimo „COLOR MAX“ serijos miltelinio dažymo kabina. Suprojektuota taip, kad užtikrintų efektyvų ir švarų miltelinio dažymo procesą automatinėse ir rankinėse miltelinio dažymo linijose. Ciklono tipo miltelių surinkimo ir regeneracijos sistema užtikrina miltelinių dažų surinkimą ir pakartotinį panaudojimą. Ši sistema užtikrina miltelinių dažų sutaupymą, ir iki minimumo sumažina miltelinių dažų išmetimą į aplinką.

 Miltelinio dažymo linijos. Rankinės miltelinio dažymo linijos. Automatinės miltelinio dažymo linijos. Pilna miltelinio dažymo technologinė linija. Konvejeriai, POWER & FREE konvejeriai. Projektavimas, gamyba, instaliacija.

 Paviršiaus paruošimo linijos. Nuriebalinimo, fosfatavimo linijos.

Paviršiaus paruošimo linijos. Nuriebalinimo, fosfatavimo linijos.

AABO-IDEAL

Linijos kuriose paviršius paruošiamas prieš dažant milteliniais dažais. Mes skiriame daug dėmesio paviršiaus paruošimui prieš dažymą, nes mes žinome, kad nudažyto paviršiaus kokybė ir ilgaamžiškumas visiškai priklauso nuo to, kaip gerai prieš dažymą paviršius bus nuvalytas nuo teršalų ir kokios kokybės apsaugine plėvele bus padengtas.

Mūsų partneris projektuojant ir gaminant paviršiaus paruošimo ir dažymo linijas Danijos kompanija:

Išorės plovyklos (plaunama apipurškimo būdu)

 Didelių gabaritų, stambiasekcijinės metalo plovyklos, metalo plovimo linijos.

 Polimerizacijos krosnys

Kaitinimo - džiovinimo krosnys