Kas yra miltelinis dažymas?

Kas yra miltelinis dažymas? - Miltelinis dažymas yra pažangus įvairių dalių, paviršių medžiagų ir produktų apdailos procesas, naudojamas įvairiose pramonės šakose ir pavienių vartotojų, kuriems reikalingas dekoratyvinis ir apsauginis paviršiaus padengimas, apsaugantis padengtą paviršių nuo karščio, šalčio, purvo, mechanino braižymo, korozijos, nublukimo ir kitų iššukių kuriuos gali pateikti gamta ir oras.

Miltelinio dažymo procesui naudojami milteliai kurie yra pigmento ir smulkiai sumaltos dervos dalelių mišinys. Milteliai, kurie yra elektriškai įkraunami ir užpurškiami ant metalo ar aliuminio paviršiaus, kuriam reikalinga danga. Kaitinat milteliais padengtą gaminį krosnyje, įkrautos miltelių dalelės laikosi ant įžeminto gaminio paviršiaus, kol išsilydo ir suformuoja tvirtą ir lygią dangą.

 

Miltelinis dažymas – tai yra elektrostatinis miltelinis dažymas. Dažymo metu milteliai pakraunami krūviu.

UAB PROTECHNIKAS miltelinio dažymo įranga ir pažangios miltelinio dažymo technologijos naudojamos aliuminio profilių, juodo ir cinkuoto metalo, ketaus ir liejinių dažymui.

Parduodame ir montuojame miltelinio dažymo įrangą, automatines miltelinio dažymo linijas, rankines miltelinio dažymo linijas, miltelinio dažymo kameras, miltelinio dažymo polimerizacijos krosnis, rankines miltelinio dažymo sistemas, automatinius miltelinio dažymo pistoletus, manipuliatorius, osciliatorius. Greito spalvos keitimo dažymo kabinas.

 

Miltelinio dažymo procese yra svarbu ne tik miltelinių dažų (miltelių) ir įrangos naudojamos miltelių išpurškimui kokybė. Labai svarbi šio proceso dalis yra detalių paviršiaus paruošimas prieš miltelinį dažymą. Dažomas paviršius turi būti nuriebalintas, nuplautas nuo purvo, dulkių ir pašalinių priemaišų. Naudojant UAB PROTECHNIKAS paviršiaus paruošimo įranga, detalių paviršius bus idealiai paruoštas miltelinima dažymui ir nudažyta detalė turės lygią, atsparią ir paviršių apsaugančią dangą 

UAB PROTECHNIKAS parduoda ir montuoja tunelinio tipo paviršių paruošimo linijas, kur paviršiai paruošiami apipurškimo būdu. Taip pat parduodame ir vonias, kur paviršiai paruošiami panardinimo būdu.

 

Miltelinis dažymas – yra ekologiškas

Miltelinis dažymas yra draugiškas aplinkai nes sudėtyje neturi kancerogenų ir organinių lakiūjų dalelių (VOC),

Miltelinio dažymo procesas pats savaime siūlo dar vieną privalumą - jis yra draugiškas aplinkai, beveik be taršos! Dažymo metu perpurkšti milteliai, tie kurie nepateko ant dažomo paviršiaus, visada gali būti surinkti ir panaudoti antrą kartą. O ne išmetami i atmosferą, kaip atsitinka dažant šlapiu būdu, kur skiediklis beveik visada patenka į aplinką.