Pulverizatoriai

 Esame oficialus kompanijos Carlisle Fluid Technologies platintojas Lietuvoje.

https://www.carlisleft.com/en/home/industrial

Po to, kai 1907 metais Tomas DeVilbiss išrado pirmą rankinį dažų pulverizatorių, dažymo procese įvyko perversmas. DeVILBISS purkštuvai pradėti naudoti automobilių gamybos pramonėje, tai leido ženkliai padidinti dažymo proceso našumą ir efektyvumą.

Pradedant nuo 1923 metų, kai automobilių gamybos pramonėje įdiegtas konvejerinis automobilių dažymo būdas iki dabar DeVILBISS dažymo įranga yra neatsajama visų žymiausių automobilių gamintojų dažymo linijų dalis.

 DeVILBISS markės pulverizatoriai laikomi pulverizatorių etalonais.

DeVILBISS - tai aukščiausios kokybės pulverizatoriai plačiai taikomi visose pramonės šakose. Užtikrinta kokybė ir nepriekaištingas užbaigimas, ilgaamžiškumas, taip galime apibūdinti DeVILBISS produktus. Visoje gamoje galima rasti nuo paprasčiausių, kasdieniniams darbams skirtų pulverizatorių iki pramoninių ar automobilų gamyboje naudojamų produktų. Visi pulverizatoriai turi CE ir ATEX sertifikatus. Paruošti darbui su įvairiomis medžiagomis : tirpiklių, vandens ar aliejų pagrindu. Gali dirbti su dvikomponentinėmis medžiagomis.

DeVILBISS užpatentavo TRANSTECH® technologiją, užtikrinančia geriausią išpurškimą, žymų dažų taupymą ir nepriekaištingą užbaigimą.

TRANSTECH® technologija – tai technologija, kai dažai išpurškiami sumažintu slėgiu. Taip taupomi dažai, gaunamas labai lygus paviršiaus padengimas ir didelis greitis. Labai tikslios dažymo galvos ir adatos iš nerūdijančio plieno. Dažymo galvos yra pritaikomos bet kokiems dažams

Labai lengvas rankenėlės nuspaudimas, subalansuotas įrankio svoris- nepavargsta ranka. Dėka viso to DeVILBISS pulverizatoriai yra lyderiai dažymo įrankių rinkoje.

 

DeVILBISS GTi HD - tai profesionalus naujos kartos purkštuvas dažymui ir lakavimui. Purkštuvo korpusas palengvintas, todėl nepavargsta ranka. Tinka perlamutriniams, skiedikliniams ir vandeniniams dažams. Galima pasirinkti iš tryjų modelių versijų: įprastinis pulverizatorius su bakeliu viršuje (Gravity cup), pulverizatorius su bakeliu apačioje (suction) ir su bakeliu apačioje slėgiminis (pressure) modelis. Visiem šiems modelimas gali būti parenkamos skirtingo našumo skirtingos oro galvutės. Visi modeliai turi “Trans-Tech” technologiją. “Trans-Tech®“ - tai sumažinto slėgio dažų išpurškimo technologija.

GTi HD Techniniai duomenys

Gamintojo puslapis: GTI HD

DeVILBISS FLG - 5 yra pilno dydžio rankinis pulverizatorius suteikiantis vartotojui visus šiuolaikinių dažymo technologijų privalumus.

Tai nebrangus įrankis iš DeVilbiss pulverizatorių asortimento!

FLG-5 tinka daugumai įprastinių dažymo darbų, gali būti naudojamas kaip dažymo ceche taip ir nedidelėje privačioje dirbtuvėje. Šie pulverizatoriai yra gaminami kelių modelių. Įprastiniai, su bakeliu viršuje arba apačioje, skirti nedidelės apimties dažymo darbams ir slėgiminė (pressure) versija didesnių plotų dažymui, kur reikia greitai  nudažyti didesnius plotus ir nebūtų gaištamas laikas mažo dažų bakelio užpildymui.

FLG - 5 Techniniai duomenys

Gamintojo puslapis: FLG-5

 

DeVILBISS Advance HD – vidutinio dydžio, naujausios technologijos, aukštos kokybės purkštuvas kurio korpusas yra naujos konstrukcijos padarytos taip, kad, suspausto oro srautas pulverizatoriaus viduje judėtų be jokių kliūčių. Oro srauto reguliavimui sumontuotas „subalancuotas“ oro vožtuvas, kuris užtikrina ypatingai tikslų oro srauto, o tuo pačiu ir dažų padavimo reguliavimą. „Advance HD“ pulverizatoriai pagaminti ypatingai tiksliai, naudojant naujausias medžiagas ir dalis, tai užtikrina ilgaamžį įrankio naudojimą bet kokioje pramonės šakoje ir aukštos kokybės paviršiaus padengimą. Purkštuvo korpusas palengvintas, todėl nepavargsta ranka. Tinka perlamutriniams, skiedikliniams ir vandeniniams dažams. Galima pasirinkti iš dviejų versijų: HVLP modelis (oro galvutė Nr. 505) arba Trans-Tech modelis (oro galvutė Nr. 510). Naudojant tą patį korpusą, galima turėti HVLP (oro galva Nr. 505) arba Trans-Tech (oro galvutė Nr. 510) variantus (keičiama tik išorinė oro galvutė). Trans-Tech® - tai redukuoto slėgio pistoletai.

Advance HD pulverizatoriai gaminami tryjų modelių: įprastinis pulverizatorius su bakeliu viršuje (Gravity cup), pulverizatorius su bakeliu apačioje (suction) ir su bakeliu apačioje slėgiminis (pressure) modelis.

Naudojant skirtingas oro galvutes ir purkštukus galima užtikrinti skirtingą reikalingą našumą ir reikalingo storio paviršiaus padengimą.

Advance HD Techniniai duomenys

Gamintojo puslapis: Advance HD

DeVILBISS SLG - 610 (1.3mm)  yra naujo modelio rankinis pulverizatorius su įprastinio išpurškimo ir dažų skaidymo technologija. Skirtas mažos  apimties dažymo darbams automobilių dažymo dirbtuvėse, kur įprastai naudojami mažo galingumo kompresoriai.

Tai nebrangus įrankis iš DeVilbiss pulverizatorių asortimento!

SLG - 610 tinka daugumai įprastinių dažymo darbų, gali būti naudojamas kaip dažymo ceche taip ir privačioje dirbtuvėje. Tinka beveik visiems dažams ir gruntams.

Techniniai duomenys:

Pulverizatorius DeVILBISS SLG 610      AKCIJA!!!

Aerografas DeVILBISS DAGR

Beorio dažymo pulverizatorius PRO350 - yra naujo modelio rankinis pulverizatorius su beorio išpurškimo technologija. Patvarus, nesudėtingos konstrukcijos pulverizatorius skirtas įvairiems dažymo darbams. Komplektuojamas su beorio dažymo standartinių purkštukų laikikliu. Gali būti naudojamas ir su reversiniais purkštukais, tam reikia pakeisti purkštuko laikiklį.