Sumaišymo ir dozavimo sistemos

Elektroninė dviejų komponentų dažų sumaišymo ir dozavimo sistema.

Įranga gali būti komplektuojama ir modifikuojama pagal kiekvieno kliento poreikius.

Skambinkite ir mes parinksime Jums geriausiai tinkančią sistemą!

Kam skirta 2K dozavimo sistema? –

Šiuolaikinėje pramonėje paviršių dažymui ar padengimui (lakavimui, gruntavimui) vis dažniau yra naudojamos dviejų komponentų dažų ir lakų sistemos. Tarp vartotojų žinomas sutrumpintas pavadinimas 2 K medžiagos - dažai, gruntai, lakas. Palyginus su vieno komponento dažais, jos turi daug privalumų. Dviejų komponentų medžiagos tokios kaip dažai, lakai ir gruntai pasižymi ypatingu atsparumu mechaniniam ir cheminiam poveikiui. Su jomis lengva dirbti, jos greitai džiūsta. Nudažytas ar nulakuotas paviršius gaunamas labai geros kokybės. Dviejų komponentų dažų sistemos būna skiediklinės arba vandens pagrindu. Sistemą sudaro dažai (lakas arba gruntas, poliuretaniniai arba epoksidiniai) kietiklis ir skiediklis. Jei sistema vandens pagrindu dar prisideda antras skiediklis, kuris naudojamas kietikliui.

                      Naudojant 2K medžiagas, ir norint gauti geras nudažyto paviršiaus savybes (antikorozija, atsparumas mechaniniam ir cheminiam poveikiui), ypatingai svarbu laikytis dažų gamintojo rekomendacijų kokiomis proporcijomis maišyti kietiklį ir dažus, gruntą ar laką. Proporcijos gali būti 1:1, 1:10 ir net 1:100. Pasiekti tikslias proporcijas maišant rankiniu būdu beveik neimanoma. Paklaida būna iki 5-8% o tai gali smarkiai pabloginti nudažyto paviršiaus kokybę, suprastinti paviršiaus atsparumą mechaniniam ir cheminiam poveikiui. Taip pat maišant rankiniu būdu labai sunku apskaičiuoti, kiek dažų reikia sumaišyti ir labai dažnai sumaišoma daugiau, nei reikia konkrečiam gaminiui  nudažyti. Dviejų komponentų dažai, kai jie sumaišomi su kieitkliu, turi tam tikrą gyvibingumo laiką, kurį jie tinkami dažymui. Po to dažai kietėja ir nebetinkami naudojimui. Tokiu būdu prarandama daug dažų. Šiuolaikiniai dviejų komponentų dažai, lakai ir gruntai yra pakankamai brangūs, todėl neapskaičiavus reikiamo dažų kiekio gaminiui, sumaišius per daug, patiriami nemaži nuostoliai.

Tam, kad palengvinti, supaprastinti darbą su 2K dažais, užtikrinti maksimaliai tikslias dažų ir kietiklio sumaišymo proporcijas, išvengti dažų nuostolio, naudojamos mechaninės arba elektroninės dozavimo ir sumaišymo sistemos.

DETRONIC MIX - taupo jums pinigus, dėl to, kad sumažina dažų atliekų kiekį, nes sumaišote tik tiek dažų, keik reikia konkretaus gaminio nudažymui.

DETRONIC MIX panaudojimas:

 Daugiau informacijos rasite gamintojo svetainėje:

DETE Dr. Tettenborn GmbH

 

 

 

                  2K - DETRONIC MIX

    

 

3K - DETRONIC MIX